Naprawa komputerów, naprawa laptopów, Lubartów i okolice

Kategoria: Naprawa komputerów, naprawa laptopów jurecky Odsłony: 10077

Naprawa komputerów, dojazd do Klienta

Jeżeli komputer zaczyna zwalniać lub zachowuje się dziwnie to znak, że nie jest najlepiej. Stosując złotą zasadę "lepiej zapobiegać niż leczyć" już teraz warto skorzystać z usług specjalisty.

naprawa komputerów Lubartów

Im wcześniej wykryta usterka tym tańsza naprawa komputera. Zwlekanie do końca może prowadzić do uszkodzenia podzespołów komputera lub całej jednostki.

Naprawa komputerów to moja specjalizacja. Nie potrafię zliczyć tych wszystkich napraw ale po każdej zostaje cenne doświadczenie. Dzięki temu czas naprawy to tylko 24 godziny. Z dnia na dzień komputer zostaje naprawiony a Ty nie czekasz w kolejce, nie wozisz go do serwisu bo serwis przyjeżdża do Ciebie.

 

Przyczyn awarii komputera oczywiście można uniknąć bo ponad 90% winy leży po stronie użytkownika a tylko 10% po stronie sprzętu.

 

Największe grzechy jakie popełnia użytkownik to:


Każdy naprawiany komputer objęty jest gwarancją oraz zabezpieczony jest systemowo na wypadek usterki oprogramowania w myśl zasady, którą podałem wyżej. Podczas naprawy komputera stacjonarnego czy laptopa Klient jest informowany o kosztach naprawy telefonicznie.

 

Z moich usług korzystają również instytucje takie jak: urzędy, szkoły, firmy i indywidualni użytkownicy. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i pamiętaj:

"Jeśli nie czujesz się w czymś dobrze lepiej zleć to specjaliście, zaoszczędzisz na czasie, zaoszczędzisz nerwy i pieniądze"