Strony internetowe szyte na miarę

Kategoria: Tworzenie stron www jurecky Odsłony: 8699

Strony internetowe, strona www, strona mobilna

to dziś pierwszy kontakt Klienta z firmą. Warto zadbać by za pierwszym razem znalazł potrzebne informacje o firmie i produktach na stronie. Jeśli tak się stanie będzie częstym gościem Twojej www.

strony www Lublin

Tworzenie stron internetowych, stron mobilnych to proces złożony z kilku etapów jednak najważniejsze jest to aby stworzyć stronę przyjazną graficznie i przystępną dla potencjalnego odbiorcy.

Tworząc stronę internetową w pierwszej kolejności zbieramy informacje o Twojej firmie i działalności. Następnie przygotowujemy projekt graficzny strony, który jest przez Ciebie akceptowany. Razem budujemy zawartość strony internetowej.

Oferujemy serwer i domeny zajmując się wszystkim. Tworzymy stronę internetową, testujemy ją i aktualizujemy. Dodatkowo zajmujemy się pozycjonowaniem stron www.

Strony mobilne. Dzisiaj czesto pozyskujemy informacje korzystając ze smartfona. Mamy go zawsze pod reką i nic dziwnego, że traktujemy go jako żródło informacji. Tworzę strony mobilne, które dostosowane są do wymagań Google i świetnie sie prezentują na tabletach i smartfonach.

Jak powstaje strona internetowa?

Rozmowa z Klientem

 Podczas rozmowy ustalamy kilka istotnych informacji dotyczących strony:

Prezentacja

Przedstawiam Klientowi wstępny graficzny projekt strony internetowej. Wspólnie omawiamy elementy i stosujemy się do ewentualnych sugestii.

Tworzenie i testowanie strony

Powstaje strona www, jest umieszczona na serwerze, zostają osadzone w kodzie wszsytkie elementy. Strona jest testowana i sprawdzana pod względem wydajności, szybkości ładowania i poprawności kodu.

Pozycjonowanie

Klient podaje 5 fraz, które są najbardziej dochodowe a ja optymalizuję stronę pod te frazy. Buduję odpowiednie zaplecze. Zależy mi na osiągnięciu pierwszej dziesiątki w wyszukiwarkach na żądane frazy. Proces ten jest długo terminowy a na pierwsze efekty trzeba poczekać nawet kilka miesięcy.

Aktualizacja

Jeśli zachodzi potrzeba zktualizacji to zawsze jest ona bezpłatna przez rok od uruchomienia strony.

 

Proponujemy Państwu strony w dwóch pakietach: srebrnym oraz złotym. Zapraszam do zapoznania się z pakietami. Wybierz pakiet dla swojej firmy.

 

Strony WWW - Pakiet srebrny

Chcesz zaistnieć w sieci i nie potrzebujesz dodatkowych opcji.

Pakiet ten zawiera:

Strona internetowa stworzona w pakiecie srebrnym może być doskonałą wizytówką firmy w Internecie. Jeśli dopiero zaczynasz działalność to pakiet ten jest doskonałym rozwiązaniem.

 

Strony WWW - Pakiet złoty

Opcja gold jest zestawem korzyści jakich nie dają inni. Nie tylko tworzę stronę internetową ale też opiekuję się nią i pozycjonujęw wyszukiwace Google.

Pakiet ten oferuje:

Dodatkowo proponuję różnego rodzaju gadżety takie jak: kubki, breloki, podstawki pod kubek, smycze.

 

Klienci często oglądają zakładkę: Pozycjonowanie stron