Zabezpieczony komputer

Bezpieczne pieniądze

Mail z załącznikiem od nieznajomego, sieci telekomunikacyjnej lub innej firmy nikogo nie dziwi. Metody hakerów ciągle się zmieniają tak byś już nie musiał otwierać załącznika.

Podszywanie się pod adresy mailowe, pod różne instytucje i ciągłe podsyłanie stron "takich samych" jak oryginalne by wyłudzić Twoje dane logowania. Może się okazać, że używasz jednego hasła wszędzie! Co ostatnio jest modne, jaka metoda? W którą stronę to idzie? Dowiesz się na moim profilu FB
Więcej na FB >>>

Zdalna pomoc

Usługi informatyczne

Usługi informatyczne, naprawa bieżących problemów. Pomoc zdalna. Wdrożenie nowego oprogramowania, zabezpieczenie Twoich komputerów.

Zyskujesz niemal natychmiastową pomoc. W przypadku większych awarii - szybki czas naprawy. Informatyk przyjeżdża do Ciebie i świadczy usługi na miejscu.
Więcej >>>

Naprawa komputerów

Naprawa laptopów

Jeżeli komputer zaczyna zwalniać lub zachowuje się dziwnie to znak, że nie jest najlepiej. Stosując złotą zasadę "lepiej zapobiegać niż leczyć" już teraz warto skorzystać z usług specjalisty.

Naprawa komputerów to moja specjalizacja. Po każdej naprawie zostaje cenne doświadczenie. Dzięki temu czas naprawy to tylko 24 godziny.
Więcej >>>

Strony internetowe skrojone na miarę

Strony WWW

Strona internetowa to dziś pierwszy kontakt Klienta z firmą. Warto zadbać by za pierwszym razem znalazł potrzebne informacje o firmie i produktach na stronie. Jeśli tak się stanie będzie częstym gościem Twojej www.

Tworząc stronę internetową w pierwszej kolejności zbieramy informacje o Twojej firmie i działalności. Następnie przygotowujemy projekt graficzny strony, który jest przez Ciebie akceptowany. Razem budujemy zawartość strony internetowej. Tworzymy stronę, testujemy ją i aktualizujemy.
Więcej >>>

Grafika komputerowa

Wizytówki

Zbudujemy wizerunek Twojej firmy w Internecie.

Stworzymy niezbędne materiały reklamowe: wizytówki, banery, foldery, ulotki, papier firmowy i inne.
Więcej >>>

 

Portfolio
 
                             
logo joanna   logo zalfon web   elmarkowicz logo   auto szyby czb   aslogo czb   sanus   trumax   tinen

 

 

Prośba o oddzwonienie Zostaw swój numer telefonu. Oddzwonię do Ciebie.
Wpisz imię
Wpisz telefon
Dziękuję za pozostawiony telefon. Oddzwonię najszybciej jak będzie to możliwe.

Kontakt

Strony www,
pozycjonowanie stron,
naprawa komputerów,
naprawa laptopów

tel. 888 566 428
21-100 Lubartów